Home / Dekorasyon / Duvar Dekorasyon / İtalyan Corte Antica Duvar Kağıdı Modelleri

İtalyan Corte Antica Duvar Kağıdı Modelleri

İtalyan Corte Antica Duvar Kağıdı Modelleri

İthal duvar kağıdı markaları ve modelleri dekorasyontarz.com sayfalarına konuk olmaya devam ediyor. Bu sayfamızda İtalyan duvar kağıdı markalarından çiçekli duvar kağıtları ile dikkat çeken Corte Antica duvar kağıdı modellerini detaylı olarak inceliyor, ev dekorasyonlarında İtalyan duvar kağıdı kullanmak isteyen okurlarımızın beğenilerine sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere piyasada ki mevcut ithal duvar kağıtları arasında şu sıralar bir Güney Kore furyasıdır aldı başını gidiyor. Bu durum belki de Güney Kore duvar kağıtlarının, hem daha uygun fiyatlara satılması, hem de çok fazla desen seçeneğinin bulunmasından kaynaklanıyor. Doğal olarak bu avantajlar Kore duvar kağıtlarını liste başı yapıyor.

Güney Kore duvar kağıtlarından bir çok markayı daha önce ki sayfalarımızda da incelemiştik hatırlarsanız. Hakikaten bu ülkeye ait bir çok duvar kağıdı markası var. Dolayısı ile bu markalara ait bir çok desen seçeneği de var. Bunlar arasında kalite konusunda çok kötü olanlarda var, oldukça kaliteli duvar kağıdı markaları da var. İnsanlar genel olarak bu kaliteler arasında bütçelerine en uygun duvar kağıtlarını seçiyorlar tabi.

Ancak yine de kalite ve lüks arayan tüketici genelde İtalyan markalara yöneliyor-ki bu markalardan biride dünyaca ünlü Corte Antica oluyor. Lüks ve İtalyan kavramları bir araya gelince aklınızda nasıl bir şey canlandırdığınızı tahmin edebiliyoruz. Şaşalı, gösterişli, genel olarak saraylardan çıkmış gibi duran klasik avangart damask  desenler, olabildiğince parlak renkler doğal olarak insanın aklına.

Ancak inanın durum hiç öyle değil. Corte Antica duvar kağıdı kataloğunda daha çok country tarzı çiçek desenli duvar kağıtları yer alıyor. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde beğenilerinize sunduğumuz bu desenlerin görsellerinde de göreceğiniz üzere Corte Antica duvar kağıdı modellerinde çok şık çiçek desenleri bulunuyor.

CORTE ANTİCA DUVAR KAĞIDI MODELLERİ DESENLERİ

About admin

Check Also

MODERN POP ART DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ 

Duvar Kağıdında Pop Art Çılgınlığı

Duvar Kağıdında Pop Art Çılgınlığı Duvar dekorasyonunu biraz hareketlendirmek isteyen dekorasyontarz.com takipçileri için bu defa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat