Home / Tadilat / Hem Kadife Hem Taşlı Duvar Stickerları

Hem Kadife Hem Taşlı Duvar Stickerları

Hem Kadife Hem Taşlı Duvar Stickerları

Duvar dekorasyon fikirleri hakkında sıra dışı dekorasyon ipuçları sunmaya dekorasyon sayfalarında devam ediyoruz. Bu sayfamızda kadife taşlı duvar yapıştırmalarına göz atıyor, çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, duvar dekorasyonunuz da %100 fark yaratacak birbirinden güzel örnekleri, burada beğenilerinize sunuyoruz.

Duvar dekorasyon olgusu yüzyıllar içerisinde inanılmaz bir değişiklik gösterdi. Bir zamanlar tuğla duvar ile başlayan bu oldu, zaman içerisinde su bazlı ve çeşitli kimyevi duvar boyaları ile devam ederken, duvar kağıtları da duvar dekorasyonlarının vazgeçilmez materyalleri haline geldiler. Zaman döngüsü içerisinde kısırlaşan tasarım, yeniden ilk başa döndü ve duvar kağıtlarına tuğla desenlerini işlemeye başladı. Zamanı başa alırmışçasına yapılan bu hamle belli bir süre çok tutuldu.

Duvar Stickerları

Tuğla desenli duvar kağıtları modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmezi oldular. Epey bir süre bu duvar kağıtları özellikle tv arkası dekorasyonlarında kullanıldılar. Ancak doyumsuz insanoğlu yeni denizlere yelken açmaya karar verdi ve bu defa duvar dekorasyonu adına çeşitli duvar stickerlarını kullanmaya başladı. Bu ürünler de çok tutulunca stickerların türevleri ortaya çıkmaya başladılar.

Dekoratif objeler

Evlerinizi dekore ederken, boş alanları dekoratif objeler ile doldurmaya çalışırken, duvarlarınızın evinizde ki en boş ve en geniş alan olduğunu mutlaka fark etmişsinizdir. Bu durumu fark eden takipçilerimizin çoğu paniğe kapılıp, bu boş alanları saçma sapan şeylerle doldurmaya çalışıyor ki sonuç genellikle hüsran oluyor. İşte böyle durumlarda bu stickerlar birer cankurtaran niteliği taşıyorlar adeta. Hele bir de bunların kadife dokulu ve kristal taş süslemeli olanları çıktı ki salonlardan oturma odalarına, yatak odalarından antre ve koridorlara kadar akla gelebilecek her alanda kullanılabiliyorlar.

Kristal taşlarla süslenen bu stickerlar

3000 – 5000 Gibi çok sayıda birinci kalite Kristal taşlarla süslenen bu stickerlar giysilerde de kullanılan kadife kumaşlardan imal ediliyorlar. Kadife olması, ürüne esneklik kazandırırken, bu durum her türlü duvara yapışma özelliği veriyor. Kadife olmasının bir diğer güzel yanı ise renklerin daha parlaklık ve etkileyici görünmesi sağlıyor olması. Bu tür stickerlar kristal taşları sayesinde üzerine gelen ışığı en iyi şekilde kırarak ışıldama özelliği de verdiklerinden duvar dekorasyonunuza da heyecan katıyorlar.

Hem kadife, hem de taşlı duvar sticker modelleri

Bu ürünler hakkında bu kadar bilgi yeterli herhalde. Şimdi boş duvarlarınızı süslemek, o saçma sapan halleri biraz daha güzelleştirmek adına, olaya biraz daha lüks katmak adına, duvar dekorasyona yepyeni bir soluk getiren hem kadife, hem de taşlı duvar sticker modellerinin en güzellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getiriyor, sizlere ilham verecek uygulama örneklerini beğeninize sunuyoruz. Buyurun buradan bakın ve boş duvarlarınızı nasıl dolduracağınız hakkında, şahane fikirlere sahip olun…

TAŞLI KADİFE DUVAR YAPIŞTIRMALARI UYGULAMA ÖRNEKLERİ

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat