Home / Dekorasyon / Taş Duvar Kaplamaları / Antre Dekorasyonunda Taş Duvar Kaplamaları

Antre Dekorasyonunda Taş Duvar Kaplamaları

Antre Dekorasyonunda Taş Duvar Kaplamaları

Yüz yıllardır taşı bir çok ihtiyacını karşılamak için kullanan insanoğlu, bu gün yeni gezegenleri keşfederken, yine o gezegenlerden taş örnekleri alarak işe başlıyor. İlginçtir taş devrinin üzerinden bin yıllar geçmesine rağmen insanoğlu taştan vazgeçemiyor.

Her şeyin avucumuzun içindeki akıllı telefonlara sığdığı bu günün modern dünyasında “taş insanın ne işine yarar ki ?” diye düşünmüşsünüzdür bir an için, ancak salonunuzda, ant renizde veya yatak odanızda bir taş duvar dekorasyonu için neler vermezsiniz değil mi 🙂

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi taş devri kapanalı çok uzun zaman oldu, ancak insanoğlu halen doğada bize karşılıksızca, bedava sunulan taştan vazgeçemedi. Taştan balta, bıçak falan yapmıyor ama eskisi gibi, ev dekorasyonunda, foto galerimizde de görebileceğiniz gibi evlerinin girişlerinde taş duvar kaplamalarına yer vererek bir nevi taşı onurlandırılıyoruz.

TAŞ DUVAR ANTRE DEKORASYONLARI GÖRSELLERİ

Harika Antre ve Giriş Dekorasyonu Fikirleri

 

Ev dekorasyon fikirleri örnekleri ve görsellerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ev giriş antre dekorasyonlarından en güzel dekorasyon örnekleri ve yaratıcı dekorasyon fikirlerini bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar antre dekorasyonunuzu yeniliyor sanız yenilikçi ve bu alanın çehresini tamamen değiştirecek fikirlere ihtiyacınız varsa burada görseller eşliğinde beğeni ve bilgilerinize sunduğumuz örneklere bayılacağınız düşünüyoruz.

Ev dekorasyonunda en önemli alan, daha doğrusu dekorasyonuna en çok önem verilen alan, genel olarak salonlardır bilindiği üzere. Halısından perdesine mobilyasından aksesuarlarına kadar dikkatle seçilir ve en kaliteli, en güzel olanları satın alınır bu alan için. Bunun sebebi ise konukların bu özel alanda ağırlanıyor olmasından kaynaklanır. Peki konuklarımızı kapıda karşıladığımız ve evimizin dekorasyonu hakkında ilk ipuçlarını verdiğimiz alan neresidir ?.. Tabi ki evimiz hemen girişinde konuklarımızı karşıladığımız antrelerimizdir.

 

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat